Žena internetu je nový a jedinečný projekt soutěže krásy oslovující uživatelky sociálních sítí s cílem najít nejzajímavější tvář českého internetu.

Sociální sítě v dnešní době dávají šanci každému člověku prezentovat sebe sama v nejrůznějších podobách a situacích, dávají šanci zaujmout a být de facto sledován kýmkoli. A právě na tyto ženy, které žijí nejen svůj skutečný, ale i virtuální život a rády se o něj dělí na sociálních sítích je cílena soutěž Žena Internetu.

Rozhodli jsme se následovat tento trend a vytvořili jsme pro uživatelky těchto sítí soutěž o nejzajímavější tvář.

Důležitou roli při výběru finalistek a vítězky bude tedy kromě krásy nebo výjimečnosti hrát vystupování, chování a celkový obrázek na sociálních sítích.

Po soutěžících nepožadujeme dokonalé míry, a proto jsme kývli na spolupráci s klinikou plastické a estetické chirurgie Grand Clinic, kterou do soutěže věnuje hlavní cenu.

Vítězka hlavní kategorie získá zákrok v hodnotě 75000 Kč, který buď sama využije, nebo bude možné ho věnovat někomu z okolí. Ne pro každého je taková věc dostupná, doba je moderní, a pokud někomu pomůžeme cítit se lépe, má to smysl.

Ceny pro vítězky v dalších kategoriích
Žena internetu Sympatie 2018 získává zákrok na klinice plastické a estetické chirurgie Grand Clinic v hodnotě 15tis. Kč,
Žena s nejkrásnějšíma očima získává zákrok na klinice plastické a estetické chirurgie Grand Clinic v hodnotě 5tis. Kč,
Žena s nejkrásnějším úsměvem získává zákrok na klinice plastické a estetické chirurgie Grand Clinic v hodnotě 5tis Kč.,
sportovní přístroje od značky Tunturi, kosmetické balíčky od společnosti Mary Kay, oblečení Harley Davidson, libovolné předplatné třech titulů od společnosti Bauer Media v.o.s. a další pěkné ceny.

Mysleli jsme i na ženy, kterou se takzvaně neumístí, a pro ty chystáme přednostní uplatnění na našich akcích.

Pořádající agentura MA Models která navazuje na působení agentury Ortiga Models má za sebou více než 12 leté zkušenosti v oboru modeling, hostesing a produkce, proto vznikla myšlenka vyprodukovat akci, která bude zábavná a jiná než klasické soutěže Miss.

Podmínky soutěže:
https://zenainternetu.cz/pravidla/

Odkazy:
https://zenainternetu.cz/
https://www.facebook.com/zenainternetu/
https://www.instagram.com/zenainternetu/

Domů

 

Organizátorka soutěže Žena Internetu 2018 Martina Kopřivová

 

Ceny do soutěže věnovala privátní klinika estetické a plastické chirurgie Grand Clinic

Miss Aerobik – akce, na které se podílela agentúra MA Models, vyhlašovatel soutěže Žena Internetu 2018