O soutěži


Letošní ročník přináší modernější koncept soutěže, který je více propojený s on-line světem. Zaměřili jsme se na zábavnější formu soutěže s cílem odlišit se od soutěží podobného druhu. Žena internetu není klasickou soutěží krásy, známou pod pojmem Miss, která bývá určena pro neprovdané ženy soutěžící o korunku a titul královny krásy.

Komu je soutěž určena?

Bezúhonným ženám ve věku od 18 let a více.
Ženám s pobytem v České republice, komunikujících v českém jazyce.
Ženám aktivním na sociálních sítích, především Facebooku a Instagramu.
Neúčast v erotice a porno produkci.
Neúčast v jiné soutěži podobného nebo stejného zaměření.

Časový harmonogram soutěže

 • 15. 8. - 30. 9. 2022
  Online registrace do soutěže

  V tomto období je registrace otevřena všem ženám, které se chtějí do soutěže přihlásit a zkusit své štěstí stát se Ženou internetu 2022. Na konci období bude registrace uzavřena a nové registrace již nebudou možné.

 • 1. 10. - 31. 10. 2022
  Online hlasování

  V tomto období bude probíhat na našich webových stránkách on-line hlasování široké veřejnosti. Hlasování bude možné na každém jednotlivém profilu ženy. Po skončení hlasování se vybere osm finalistek plus jedna s divokou kartou a dvě náhradnice.

 • 12. 11. 2022
  Fotografování finalistek

  Finalistky projdou rukami odborníků, a to především stylistů a vizážistů. Poté budou v ateliéru nafoceny finálové fotografie profesionálním fotografem. Fotografie se použijí pro další část online hlasování, kdy budou hrát velkou roli tzv. "To se mi líbí" na sociálních sítích.

 • 28. 1. 2023
  Finále soutěže

  Nejdůležitější a nejočekávanější den celé soutěže. Odpoledne plné zábavy a emocí. Na finále soutěže dojde k sečtení hlasů uživatelů internetu, uživatelů sociálních sítí. Vybere se jedna finalistka, která získá titul Žena internetu 2022. Porota vybere jednu soutěžící, která je oslnila svým charakterem, sebeprezentací a sympatiemi. Tato finalistka získá titul Tvář Ženy internetu 2022.

 • 29. 1. 2023
  Relaxační den a oficiální ukončení

  Jako poděkování za úspěšný finálový den, výdrž, fyzické a duševní vypětí od nás finalistky obdrží ještě jeden den navíc, kdy se mohou věnovat odpočinku. Tímto dnem bude oficiálně ročník Žena internetu 2022 ukončen.

 • 5 / 2023
  Promo maraton v Chorvatsku

  V rámci promo maratonu si užijete mnoho zábavy, soutěží, relaxu, ale budete mít také drobné povinnosti v rámci online vysílání proma a workshopů pro naše partnery. Ubytovaní, strava je plně hrazena. Promo maraton vám přinese mnoho zážitků, najdete si nové přátele, ale hlavně si odpočinete od běžných životních povinností a každodenního stresu. Promo maraton se bude konat v Chorvatsku v apartmánech Black Pearl Suites Tisno. Přesný termín konání bude upřesněn finalistkám v časovém harmonogramu.

Zakladatelka a držitelka licence

Martina Kopřivová - Biografie

Narodila se jednoho krásného podzimního dne roku 1983. Vystudovala Marketing a management na Obchodní akademii Vinohradská a vzdělání doplnila o pomaturitní studium anglického jazyka na Bohemia Institut.

Modelka
Už jako malá holčička byla velmi chytrá, zvídavá a po vzoru své maminky měla velký cit pro módu. Její otevřená, velmi přátelská, cílevědomá povaha spolu s touhou ukázat se a něco dokázat, byla nejspíše prvním krokem ke startu úspěšné kariéry. Od třinácti let se aktivně věnovala modelingu v tuzemsku i zahraničí a nabrala v této oblasti velké zkušenosti.

Spisovatelka
Nejen díky modelingu, ale také svými knihami se dostala do povědomí široké veřejnosti a stala se vyhledávanou známou osobností. Je autorkou autobiografického bestselleru Ať si na to každý přijde sám – Zpověď modelky, románu Společnice z prostředí profesionálních společnic pro muže, románu Brunův koktejl, jehož hrdina „jede“ v anabolických steroidech a také knihy Zpověď modelky 2, která je volným pokračováním její prvotiny. Poslední, a to pátou knihou v pořadí, je román Modelky na cestách, který pojednává o dvou kamarádkách, které se vydaly do Indie za prací vysněným úspěchem.

Moderátorka
Své bohaté zkušenosti s moderováním různých akcí uplatnila jako moderátorka v SeeJay a Tip rádiu, kde měla své pořady.

Spolupracovala také se soutěžemi krásy Miss Internet, Miss Junior, iMiss a posledních sedm let exkluzivně se soutěží Miss Aerobik.