Otázka, která napadne asi mnohé… Proč další soutěž krásy? Vždyť jich je tolik, že člověk už ani neví, která je která..
Tady je odpověď 🙂

Za 12 let na trhu modelingová agentura MA Models (dříve Ortiga Models) spolupracovala se soutěžemi krásy Miss Internet, Miss Junior, iMiss a posledních sedm let exkluzivně se soutěží Miss Aerobik, která měla v loňském roce jubilejní dvacátý ročník. Spolupráce se zakladatelkou soutěže Janou Čejkovou stále pokračuje a to v pracovní rovině, ale také na velké přátelské bázi.

Na základě těchto zkušeností se Martina Kopřivová společně s fotografem Mariánem Juskaninem, se kterým navázali spolupráci v roce 2010 rozhodla vytvořit
vlastní koncept soutěže, který dá šanci získat pomyslnou korunku a hodnotné ceny divkám, které mají zajímavý obličej, ale chybí jim například výška a jejich míry nejsou na centimetr 90-60-90.

Soutěž jelikož není klasickou platformou Miss dostala název ŽENA INTERNETU.

Do soutěže se mohou hlásit ženy starší 18 let.

Soutěžící a jejich motiv pro přihlášení jsme rozdělili do třech kategorií:

1. Ženy a dívky, které cvičí, pracují na své postavě, sobě i jídelníčku.

2. Ženy a dívky, které chtějí vyzkoušet něco nového. Umožníme jim nejen díky finálovému večeru, ale i jednodennímu soustředění poznat svět modelingu, focení i prostředí módní přehlídky, což se vítězce jedné z kategorií může hodit při dalším uplatnění ve světě modelingu nebo showbyznysu.

3. Ženy a dívky, které by na sobě rády něco změnily nebo udělaly radost někomu z blízkých, ale chybí jim odvana nebo finance podstoupit zákrok na estetické nebo plastické chirugii.

Podmínkou pro přihlášení do soutěže je zaslání dvou fotografií, které nemusí být profesionální a klade se cíl především na obličej. Šanci tedy mají nejen klasické modelky, ale i fotomodelky a všechny krásné nebo zajímavé ženy. (Ukázka v sekci: Registrace).

Hlavním partnerem projektu se stala klinika plastické chirurgie GRAND CLINIC, se kterou Martina dlouhodobě spolupracuje.

“Spousta žen se cítí nedokonalá, a tak jsme se rozhodli, že dáme šanci ženám, které by na sobě chtěli něco změnit nebo udělat radost například kamarádce nebo rodinnému příslušníkovi. Jsem ráda, že máme díky tomuto novému projektu možnost někomu splnit si jeho sen o kráse, ” říká ředitelka projektu Martina Kopřivová.

Mysleli jsme i na ženy, kterou se takzvaně neumístí a pro ty chystáme přednostní uplatnění na našich akcích.

Jako modelka na akci Neviditelné výstavy s Jitkou Boho

Jako produkční a porotce s vítězkami Miss Aerobik 2016 a moderátory akce Evou Decastelo a Michaelem Zimou

Z naších akcí – křest knihy Martiny Kopřivové